Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca, więc i pewnie większość z Was myśli nad jakimiś drobnymi upominkami. A ja chciałabym Wam w tym pomóc. Bo nie tylko pokażę to co sama już mam dla swojego taty, ale i może złapiecie jakiś pomysł. Taki prezentownik jest też czymś, co już od dłuższego czasu chciałam stworzyć na tym blogu.

Jeśli chodzi o mojego tatę często w prezentach, czy to były urodziny czy właśnie Dzień Ojca, stawiałam zwykle na klasykę. Czyli coś, z czego zawsze będzie się cieszył – czy to dobry alkohol, czy ulubiona czekolada, swoją drogą kiedyś to mógł być kilogram żelek! W tym roku postawiłam jednak na coś innego, a mianowicie na prezenty spersonalizowane.

Takie różne drobne lub większe upominki, możecie wyszukać w sklepie MyGiftDna. Wyszukiwarka prezentów jest dosyć intuicyjna, ponieważ ma podział na konkretne kategorie. Prezent znajdziecie praktycznie na każdą okazję. Ja oczywiście przeszukałam dział – prezent na Dzień Ojca. Do wyboru macie gotowe wzory, ale można również pokusić się o prezencik z grawerem z własnego projektu. Sama zdecydowałam się na własny projekt, bo tak szczerze mówiąc nigdy nie przemawiały do mnie napisy w stylu „Najlepszy tata na świecie!” itp. 😉

Wybór produktów jest naprawdę spory i w związku z tym postanowiłam, że zrobię Wam listę tych rzeczy, które mi najbardziej przypadły do gustu, a jednocześnie są praktyczne. Myślę też, że dobrze by służyły nie jednemu tacie.

mygiftdna, grawer, pendrive, prezent, dzień ojca

Do każdego z powyższych produktów macie różne rodzaje projektu na grawer, jak i wcześniej wspominałam sami możecie przesłać swój własny. Jeśli chcecie przygotować własny projekt to najlepiej czarno-biały i w formacie PDF bądź PNG.

Długo się zastanawiałam nad prezentem na swojego taty. Początkowo, myślałam, że zdecyduję się na zestaw pralin z belgijskiej czekolady. Na opakowaniu takich czekoladek możemy umieścić spersonalizowaną grafikę, przez co jest to prezent idealny, wręcz na każdą okazję – czy to Dzień Ojca, Dzień Mamy, urodziny, święta, rocznica itd. W bombonierce mamy 12 pralinek w różnych kształtach i kolorach, każda o innym smaku, a wyglądają naprawdę przepysznie.

Praliny z belgijskiej czekolady

Biorąc pod uwagę duży wybór, koniec końców zdecydowałam się jednak na coś innego. Ale myślę, że przy szukaniu prezentu na inną okazję, na pewno wrócę do pomysłu z pralinami. A więc ciekawi co mam dla swojego taty?

mygiftdna, grawer, pendrive, prezent, dzień ojca
Szklaneczka do whiskey – własny projekt

Jako pierwszą rzeczy wybrałam elegancką szklankę do whiskey. A do wygrawerowania wysłałam swój własny projekt. Szklaneczka ma pojemność 250ml i można ją myć w zmywarce! Sam grawer jest nanoszony metodą laserową. Muszę przyznać, że grawer jest naprawdę porządnie wykonany. Obawiałam się też trochę o dostawę paczki, czy szklanka dotrze w całości, ale na szczęście była bardzo dobrze zabezpieczona. Jeszcze odnośnie dostawy, na stronie macie zawsze informację o przewidywanym jej terminie. Do mnie paczka dotarła błyskawicznie!

mygiftdna, grawer, pendrive, prezent, dzień ojca

Mam nadzieję, że mój tata się ucieszy ze swojej własnej szklanki. A coś chyba po nim mam, no bo przyznać się moi pełnoletni czytelnicy, kto też uwielbia whiskey z colą?!

mygiftdna, grawer, pendrive, prezent, dzień ojca
Grawerowany pendrive – własny projekt

Drugą rzeczą na którą się zdecydowałam jest grawerowany pendrive o pojemności 16GB – również z własnego projektu. Pendrive znalazł się również w powyższym zestawieniu, bo spodobał mi się od razu. Prezentuje się naprawdę ładnie, bo wykonany jest z drewna bambusowego. Sądzę też, że większości z nas taka mała, przenośna pamięć zawsze się do czegoś przyda i warto mieć ją pod ręką. Co do mojego projektu graweru – kto zgadnie jaki jest ulubiony zespół mojego taty? 😉

Chętnie się dowiem co sądzicie o moich propozycjach i prezencie? Czy macie już przygotowany prezent, czy jeszcze się nad tym zastanawiacie?