planner, studia, plan zajęć, printable, do druku

Nastał ten moment, kiedy i powoli studenci wracają na uczelnie, lub właśnie będą zaczynać studia. Wcześniej pojawiły się plany lekcji, a teraz zgodnie z obietnicą przygotowałam plany zajęć dla studentów. W związku z tym, że część z Was uczy się stacjonarnie, druga część z pewnością zaocznie, przygotowałam dwie wersje takiego plannera do wyboru.

planner, studia, plan zajęć, printable, do druku

PLANNER – TRYB DZIENNY – Pobierz
PLANNER – TRYB ZAOCZNY – Pobierz 

Największy problem sprawił mi planner dla studentów zaocznych, bo sama dobrze wiem, że zajęcia zwykle nie są takie same co weekend. Dlatego mam nadzieję, że udało mi się to w miarę dobrze rozplanować.

Mi na ten moment się nie przydadzą, bo aktualnie nigdzie się już nie uczę. Ale mam nadzieję, że ktoś z Was skorzysta. A w moim przypadku, kto wie co będzie w przyszłości?

Oczywiście, z chęcią się dowiem co studiujecie, czy dopiero zaczynacie, czy może już jesteście na etapie licencjata, bądź magistra, jaki wybraliście kierunek? Piszcie śmiało! 🙂

13 thoughts on “Planner studenta – do druku”

    1. Ja już po studiach 🙂 Studiowałam 3 lata grafikę, później 2 lata uczyłam się w szkole fotograficznej, obecnie mam przerwę ale zobaczymy co czas przyniesie 😀

  1. Minimalizm w takich plannerach to jest to, co cenię najbardziej. Można wiele zapisać, zanotować. Co prawda na nowy rok akademicki mam już kalendarz, całkiem dobrze rozpisany i rozplanowany, ale plannery mi się podobają i myślę, że nie jednej osobie się przydadzą.
    Ja w tym roku miałam studiować dwa kierunki, ale niestety jednego mi nie otworzyli. No, ale cóż pójdę na niego za rok (pedagogika resocjalizacyjna z kuratelą sądową), bo chcę mieć kontynuację tych studiów, które skończyłam teraz na licencjacie.
    W tym roku będę studiować zaocznie zarządzanie i administrację – studia magisterskie razem z podyplomowymi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.