Przez długi czas na moim blogu, nie pojawiło się nic ładnego do druku. Biorąc pod uwagę, że jutro mamy Dzień Matki, stwierdziłam – fajnie by było coś stworzyć! Odpaliłam Photoshopa i do dzieła. Przygotowałam dla Was dwie kartki, które dziś możecie pobrać i wydrukować dla swoich mam z okazji ich święta! Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

Dla swojej mamy też coś przygotowałam. Pochwalę się, ale jeszcze nie teraz. Bo przecież by już zobaczyła, jest na bieżąco z każdym wpisem tutaj! 😉 Jeśli chodzi o kartki, które stworzyłam są proste i dosyć minimalistyczne. Myślę, że mogą stanowić fajny dodatek do prezentu. Polecam Wam je wydrukować na grubszym papierze. Bardzo ładnie się prezentują takie kartki, jak już kiedyś wspominałam, na papierze fotograficznym.
Jeśli nie wykorzystacie ich teraz, będą też na Was czekać w przyszłym roku. A może nadarzy się jeszcze inna okazja, żeby takie wydrukować? Myślę, że na urodziny też pasują!

Tak więc, zostawiam Wam linki do pobrania:

KARTKA 1 – POBIERZ | KARTKA 2 – POBIERZ

Koniecznie dajcie mi znać czy Wam się podobają. Oczywiście też chętnie się dowiem, czy macie dla swoich mam jakieś kreatywne prezenty 😉