Ostatnio, ponownie miałam przyjemność przetestować produkt od firmy Saal Digital.Poprzednio zamawiałam swoją fotoksiążkę, z której stworzyłam własne portfolio. W tym przypadku byłam bardzo zadowolona z jakości, pełną recenzję przeczytacie TUTAJ. Jak więc są moje opinie na temat fotoobrazu?

Zdecydowałam się na wydruk zdjęcia mojego dobrze Wam już znanego kocura. Ależ ja jestem przewidywalna! Jednak udało mi się ostatnio zrobić mu naprawdę ładne zdjęcie. Postanowiłam też, że będzie ono czarno-białe i w kwadracie.
Przy przygotowywaniu zdjęcia do projektu i składaniu zamówienia, tak jak w przypadku fotoksiążki, ponownie posłużyła mi aplikacja SaalDesign, którą można pobrać na stronie Saal Digital. Program jest bardzo prosty w obsłudze. W przypadku projektu fotoobrazu nie mamy już tyle roboty, ile w przypadku projektu fotoksiążki. Ważne, żeby jednak przygotować sobie zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, najlepiej przygotowane w wybranym przez nas formacie. Aplikacja zresztą sama Wam pokaże czy jakość zdjęcia jest odpowiednia, aby później nie było rozczarowania.
Saal Digital ma bardzo duży wybór jeśli chodzi o wymiary i materiały, co jest dużym plusem. Swój fotoobraz zamówiłam na płcie PCV, tak jak wcześniej wspomniałam w kwadracie, dokładne wymiary to 60×60 cm. Żałuję, że zrezygnowałam z mocowania, jednak wychodziło ono dosyć drogo.
Teraz najważniejsza kwestia – efekt końcowy. Jakość fotoobrazu jak dla mnie bardzo dobra, więc kolejny raz jestem pozytywnie zaskoczona. Zdjęcie pięknie się prezentuje, może jedynie kot spojrzał na nie ze wzrokiem jakby pomyślał – o nie to znowu ja? Ale co do jakości, zastrzeżeń brak. Gdybym miała tylko więcej miejsca na ścianach, pewnie porwałabym się już na zamawianie drugiego. Taki fotoobraz może być też świetnym pomysłem na prezent.
W planach miałam powieszenie Ryśka nad moim łóżkiem i chyba przy tym zostanę. Nie wiem czy model będzie zadowolony, ale ja na pewno!

Ostatnią kwestią jeśli chodzi o fotoobraz jest wysyłka i dostawa. Poprzednia paczka z fotoksiążką dotarła do mnie błyskawicznie, mimo że wysyłka wędrowała zza granicy. Tutaj wyszedł drobny problem, bo nie umiałam doczekać się przesyłki. Okazało się jednak, że wina leży po stronie firmy kurierskiej. Na szczęście udało mi się szybciutko skontaktować z supportem Saal Digital i fotoobraz końcem końców do mnie dotarł. Firma jak zawsze zadbała o odpowiednie zabezpieczenie, także tutaj za to i za dobry kontakt z firmą zostawiam dwa plusiki.

Na sam koniec zostaje mi tylko Was zachęcić do skorzystania z oferty firmy Saal Digital. Z fotoobrazu, jak i z wcześniej zamówionej fotoksiążki jestem bardzo zadowolona. Oczywiście oferta firmy jest znacznie szersza. Zamówić możecie również odbitki, kalendarze czy plakaty.

Czekam też z niecierpliwością na Wasze opinie, dotyczące mojego kociego fotoobrazu!