Konkurs dobiegł końca, pora na wyniki! Zgłosiło się 16 osób, więc całkiem nieźle. Pod względem Waszej kreatywności w odpowiedziach, zaskoczyliście mnie naprawdę bardzo pozytywnie. Wybór był ciężki, bo według mnie wiele odpowiedzi zasługuje na nagrodę. Ale zasady to zasady i razem z marką Fiszki w Karteczkach wyłoniliśmy ostatecznie trzy zwycięskie odpowiedzi.

NAGRODA GŁÓWNA, czyli 2 zestawy dowolnie wybranych fiszek, otrzymuje:

Weronika De.
Odpowiedzi, że czyjaś wymarzona podróż odbyła by się do przestrzeni kosmicznej, się nie spodziewałam. Ale zaskoczyłam się pozytywnie! Fajnie, że to Twoje małe marzenie z dzieciństwa, które nadal podtrzymujesz i trochę o tym opowiedziałaś. Bardzo miło mi się czytało! Mam nadzieję, że zestawy fiszek, które wybierzesz Ci dobrze posłużą!

NAGRODY DODATKOWEczyli jeden zestaw dowolnie wybranych fiszek, otrzymuje:

Emma Budzejko
Może, abyś zaczęła myśleć już o zbliżającej się maturze, przyda Ci się zestaw fiszek. A podróż dookoła świata to z pewnością odważne marzenie, ale życzę Ci z całego serca, żebyś mogła taką podróż odbyć!

Klaudek884
Norwegia? Piękny kraj i myślę, że sama z chęcią bym go odwiedziła. A Twój wiersz na jego temat, bardzo mi się spodobał. Mam nadzieję, że ,,spełnisz sen z młodości” 😉

Gratuluję zwycięzcom i bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział. Wygrani mogą się ode mnie spodziewać wiadomości na swojej poczcie. Na Wasze odpowiedzi będę czekać do 3 dni od ogłoszenia wyników konkursu!

Oczywiście, ogromne podziękowania również dla sponsorów nagród!