Chcielibyście otrzymać zestaw fiszek do nauki obcego języka dla siebie lub bliskiej osoby? W takim razie świetnie się składa! Razem z marką Fiszki w Karteczkach, mam przyjemność zorganizować dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć swój własny zestaw. A nie będzie to wcale takie trudne!

Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat takiego zestawu i marki, to odsyłam Was do mojego poprzedniego wpisu – KLIK.  

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że dokończysz zdanie:

Moja wymarzona podróż, odbyła by się do

Napiszcie jakie miejsce marzycie aby odwiedzić. Może planujecie wyjazd połączony z nauką nowego języka? Jeśli tak, to jaki byłby to język?

Z pośród wszystkich odpowiedzi wybiorę 3 osoby, które wykazały się największą pomysłowością i kreatywnością. Z całej trójki, wraz z marką Fiszki w Karteczkach wyłonimy jednego zwycięzcę, do którego trafią, aż dwa zestawy wybranych przez niego fiszek. Do dwóch pozostałych osób trafią mniejsze nagrody, w postaci jednego zestawu. Myślę, że warto co?


ZASADY:

1. Odpowiedzi do zadania konkursowego umieszczamy w komentarzu pod tym postem wraz z dołączonym Waszym aktualnym adresem e-mail.
2. Zgłoszenia przyjmuję do niedzieli 26 lutego 2017 roku
3. Wyniki zostaną ogłoszone do 3 dni od zakończenia konkursu.
4. Zwycięzców konkursu o wygranej poinformuję mailowo i również wtedy będą mogli dokonać wyboru języka i stopnia zaawansowania zestawu fiszek.
5. Na odpowiedzi od zwycięzców czekam do 3 dni od wysłania e-maila, po tym czasie nagroda przechodzi na kolejno wybraną osobę.

Oczywiście będzie mi bardzo miło jeśli polubicie LadyAwę i Fiszki w Karteczkach na Facebooku, aby zawsze być na bieżąco! 
A teraz zostało mi Wam życzyć POWODZENIA!