Od czasu do czasu lubię stworzyć dla Was takie polecajki. Było trochę o moich ulubionych miejscach w sieci, o polecanych filmach z zeszłego roku. Dziś pokażę Wam kilka fajnych profili z Instagrama, które obserwuję, lubię, a czasem nawet łapię doła, że moje zdjęcia nie są takie fajne!

Czym jest Instagram, myślę, że nie trzeba nikomu tłumaczyć. Ale co ważne, na pewno można wyszukać tam dużo fajnych zdjęć, zainspirować się. I właśnie za to lubię tą aplikację. Choć jak i na facebooku robi się tam czasem śmietnik, wiecie f4f, l4l etc. etc. Mimo to jest sporo perełek, a dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kilka moich ulubionych profili. Raz, dwa zaczynamy!

 

MINIMALIVING

 

Niby taki banalny temat, zdjęcia z dnia codziennego, zdjęcia zwierzaka, kubka kawy, śniadania takie proste, a takie ładne. Zachwycam się każdym zdjęciem i zawsze zastanawiam się jak te wszystkie zdjęcia są zawsze tak pięknie kolorystycznie dobrane?

PLANTARIUM_ART

Minimalizm i roślinki… coś pięknego! Zieleń jak dla mnie pięknie współgra z bielą czy szarością, więc tym bardziej zdjęcia z tego profilu trafiają w mój gust. Zresztą, ja uwielbiam minimalizm!

MINDPMM

Piękne łapanie w kadr matki natury – las, mgła, promienie słońca, różne pory roku. Większość zdjęć to głównie biegnąca gdzieś ulica pomiędzy drzewami, a jednak każde zdjęcie jest inne. Zresztą patrząc na te zdjęcia, zaraz mam ochotę przejechać się taką trasą. A zawsze jak mam jakieś ładne widoki po drodze, to dziwnym trafem również cały czas zielone światło…

PAULFUENTES_DESIGN

A taką inspirację wyniosłam z zajęć szkolnych. Uwielbiam takie fotki, przedmioty abstrakcyjne. Już sama niezliczona ilość pomysłów na takie ujęcia zaskakuje. Zresztą mam w planach pokombinować coś podobnego, od zawsze podobały mi się tego typu zdjęcia.

ALINEDESIGN_OFICIAL

Aline obserwuję już od dłuższego czasu, czasem nawet wymienimy kilka komentarzy. Kobitka zajmuje się grafiką, co wychodzi jej przepięknie. Po za tym często wrzuca kadry z życia codziennego, które również miło się ogląda. Jest też coś co nas łączy, zamiłowanie do progresywnej muzyki!

COOKREPUBLIC

Jak mnie dobrze znacie, to dobrze wiecie, że bez zdjęć jedzenia się obejść nie mogło. Fotografię kulinarną uwielbiam i często książki kucharskie biorę w rękę, żeby poprzeglądać ładne zdjęcia, a niekoniecznie przepisy. Ten profil, to zdecydowanie mój ulubieniec wśród tych z fotkami kulinarnymi.

WIZWOODPAWS, CAT_EFFECT

Dwa ostatnie profile w mojej liście.
Czy ja naprawdę muszę komentować dlaczego je tutaj umieściłam?
a Was też serdecznie zapraszam do siebie, staram się, żeby ten mój Instagram wyglądał ładnie i schludnie. Więc czasem dłubię nad kolorystyką jednego zdjęcia przez pół godziny. Oczywiście z chęcią zajrzę na Wasze profile! A jak z Wami, macie swoje ulubione profile na Instagramie, znacie któryś z mojej listy?