Od czasu do czasu lubię stworzyć dla Was takie polecajki. Było trochę o moich ulubionych miejscach w sieci, o polecanych filmach z zeszłego roku. Dziś pokażę Wam kilka fajnych profili z Instagrama, które obserwuję, lubię, a czasem nawet łapię doła, że moje zdjęcia nie są takie fajne!

Czym jest Instagram, myślę, że nie trzeba nikomu tłumaczyć. Ale co ważne, na pewno można wyszukać tam dużo fajnych zdjęć, zainspirować się. I właśnie za to lubię tą aplikację. Choć jak i na facebooku robi się tam czasem śmietnik, wiecie f4f, l4l etc. etc. Mimo to jest sporo perełek, a dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kilka moich ulubionych profili. Raz, dwa zaczynamy!

 

MINIMALIVING

 

Niby taki banalny temat, zdjęcia z dnia codziennego, zdjęcia zwierzaka, kubka kawy, śniadania takie proste, a takie ładne. Zachwycam się każdym zdjęciem i zawsze zastanawiam się jak te wszystkie zdjęcia są zawsze tak pięknie kolorystycznie dobrane?

PLANTARIUM_ART

Minimalizm i roślinki… coś pięknego! Zieleń jak dla mnie pięknie współgra z bielą czy szarością, więc tym bardziej zdjęcia z tego profilu trafiają w mój gust. Zresztą, ja uwielbiam minimalizm!

MINDPMM

Piękne łapanie w kadr matki natury – las, mgła, promienie słońca, różne pory roku. Większość zdjęć to głównie biegnąca gdzieś ulica pomiędzy drzewami, a jednak każde zdjęcie jest inne. Zresztą patrząc na te zdjęcia, zaraz mam ochotę przejechać się taką trasą. A zawsze jak mam jakieś ładne widoki po drodze, to dziwnym trafem również cały czas zielone światło…

PAULFUENTES_DESIGN

A taką inspirację wyniosłam z zajęć szkolnych. Uwielbiam takie fotki, przedmioty abstrakcyjne. Już sama niezliczona ilość pomysłów na takie ujęcia zaskakuje. Zresztą mam w planach pokombinować coś podobnego, od zawsze podobały mi się tego typu zdjęcia.

ALINEDESIGN_OFICIAL

Aline obserwuję już od dłuższego czasu, czasem nawet wymienimy kilka komentarzy. Kobitka zajmuje się grafiką, co wychodzi jej przepięknie. Po za tym często wrzuca kadry z życia codziennego, które również miło się ogląda. Jest też coś co nas łączy, zamiłowanie do progresywnej muzyki!

COOKREPUBLIC

Jak mnie dobrze znacie, to dobrze wiecie, że bez zdjęć jedzenia się obejść nie mogło. Fotografię kulinarną uwielbiam i często książki kucharskie biorę w rękę, żeby poprzeglądać ładne zdjęcia, a niekoniecznie przepisy. Ten profil, to zdecydowanie mój ulubieniec wśród tych z fotkami kulinarnymi.

WIZWOODPAWS, CAT_EFFECT

Dwa ostatnie profile w mojej liście.
Czy ja naprawdę muszę komentować dlaczego je tutaj umieściłam?
a Was też serdecznie zapraszam do siebie, staram się, żeby ten mój Instagram wyglądał ładnie i schludnie. Więc czasem dłubię nad kolorystyką jednego zdjęcia przez pół godziny. Oczywiście z chęcią zajrzę na Wasze profile! A jak z Wami, macie swoje ulubione profile na Instagramie, znacie któryś z mojej listy?

20 thoughts on “Ulubieni na Instagramie”

  1. Czasami to się zastanawiam jak można stworzyć takie piękne konta na Instagramie. Kolorystyka, kadry, pomysły na zdjęcia. Wszystko ze sobą tak cudownie współgra 🙂 Jak mi się uda tak ze sobą 6-9 połączyć to wow i szok, ale po chwili ta chronologia zostaje zaburzona. Chyba brakuje mi jeszcze takich umiejętności, czasu i pomysłów 😀
    Z Twojej listy nie znam żadnego, prócz tego ostatniego. Bardzo spodobał mi się kociak z przedostatniego zdjęcia. Można powiedzieć, że z tych pierwszych trzech obserwuję podobne konta (w sensie dom, przytulnie, rodzina/roślinki, szarość i minimalizm/drzewa, lasy, natura).

  2. Ja nie mam wielu ulubionych kont na instagramie, a jak już to są konta rysunkowe 🙂 Czasem dla ostresowania lubię patrzeć na konta z fotkami zwierząt, ale mimo wszystko nie mam żadnego takiego ulubionego 🙂

  3. Świetne propozycje,z wymienionych znałam jedynie minimaliving, ale muszę przyznać,że reszta również przypadła mi do gustu 🙂 Sama mam masę ulubionych Instagramów,jest ich tyle ,że nawet nie wiem który z nich mogłabym polecić na pierwszym miejscu. Z tego powodu robię na swoim blogu wpisy moje ulubione profile bądź ulubionych fotografów według jakiś konkretnych kategorii,ostatnio był to temat fotografii ślubnej,a obecnie chodzi mi po głowie motyw Islandii,Skandynawii i wszystkiego co kojarzy się z tym regionem,dlatego pewnie w kolejnych inspiracjach to właśnie będzie motywem przewodnim 🙂

  4. Instagrama nie mam, ale jak patrzę na te, które tutaj przedstawiłaś to po protu jestem pod wielkim wrażeniem *_* Bardzo mi się podobają w szczególności trzeci i ostatni ^^

  5. Fajne profile, super zdjęcia mają 🙂 ja szczerze mówiąc obserwuję tylko znajomych lub kilka znanych osób, a jak szukam informacji to po prostu przeglądam różne tagi więc ulubionych profili nie mam 😉

  6. I really loved knowing that you made a quote for me on your blog! I got emotional! I'm also slowly starting a blog and I'm going to do something similar to yours, with the accounts that I follow in instagram. Your profile will be in the subject, for sure and as soon as I prepare I'll tell you. I'll take advantage of and check out the tips from the profiles you follow besides mine. A big kiss!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.