Nowy organizer blogera? Dokładnie tak! Kto obserwuje mnie od dłuższego czasu, być może pamięta, że już jakiś czas temu, na moim blogu można było sobie takowy organizer pobrać. Jednak powstał nowy, mam nadzieję, że ładniejszy, lepszy oraz oczywiście, że Wam się przyda!

Myślę, że każdy ma w życiu taki moment, że coś kiedyś stworzył i uważa to obecnie za totalny nie wypał. Pół roku temu wpadłam na pomysł zaprojektowania organizera dla blogerów. Jak zauważyłam, większości się spodobał. Kilka osób pochwaliło mi się, że sobie wydrukowali i korzystają. Super! Jednak po czasie, drukując sobie ten organizer do własnych potrzeb, stwierdziłam – nie, on nie jest fajny. Zrobiłabym to teraz inaczej. A właściwie dlaczego nie?

Parę dni temu odpaliłam Photoshopa i voilà! Prosty, przejrzysty, utrzymany w jednej kolorystyce organizer. Mam nadzieję, że udało mi się stworzyć dla Was więcej miejsca na posty i notatki. Zdecydowałam się też na stworzenie go w poziomie, a nie jak wcześniej w pionie. Oczywiście wydrukować go możecie zarówno w formacie A4 jak i w mniejszych formatach.

ORGANIZER BLOGERA – POBIERZ

Jeśli ktoś jest ciekawy jak wyglądał poprzedni organizer – KLIK. A ja z niecierpliwością czekam na Wasze opinie w komentarzach, a może macie pomysły na inne rzeczy, które mogłabym dla Was zaprojektować do wydrukowania? Piszcie śmiało!