Na blogu pojawił się kiedyś wpis Tryb manualny w aparacie – podstawy. Choć przed Wami z pewnością, jeszcze kilka wpisów na ten temat, to dziś ponownie coś, odnośnie samych podstaw. Przygotowałam co nieco, głównie dla tych, którzy jeszcze opornie przekonują się do tworzenia zdjęć na własnych ustawieniach. A dla wszystkich miłośników fotografii, dodatkowo mały bonusik!

Stworzyłam ściągawkę z trybu manualnego, w której macie zawarte wszystkie najbardziej podstawowe informacje, z którymi powinniście się zapoznać. Starałam się, żeby była jak najbardziej przejrzysta, czytelna i oczywiście ładnie się prezentowała po wydrukowaniu. Jednak, żeby nie było nudno dla wszystkich miłośników fotografii do druku dostępny jest również plakat. Jako, że święta minęły, to już powoli zmieniam świąteczne obrazki na coś nowego. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.
ŚCIĄGAWKA Z TRYBU MANUALNEGO – POBIERZ
PLAKAT FOTOGRAFICZNY – POBIERZ
Jak podobają Wam się moje propozycje do druku? Skorzystacie?

33 thoughts on “Ściągawka z trybu manualnego + plakat dla fotografów do druku!”

  1. Właśnie się zastanawiałam co włożyć do ramek, gdy już wyciągnę z nich Twoje świąteczne plakaty 😉 Ściągawka jest naprawdę świetna i bardzo przejrzyście napisana. Trochę się orientuję w tych ustawieniach, ale wciąż nie do końca.

  2. Bardzo dobra ściągawka! Ja odkąd zaczęłam rozumieć podstawy to częściej korzystam z trybu manualnego. Zdjęcia na trybach auto przestają mi się podobać. Czuję, że nie mam nad nimi kontroli. Grunt, to fotografować świadomie. Teraz gdybym miała jeszcze raz przymierzać się do zakupu aparatu to może i wybrałabym ten, który mam, ale na pewno z innym zestawem obiektywów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.