Zaczynamy ostatni miesiąc roku. Zostało nam kilkanaście dni do kalendarzowej zimy. Większość zaczyna też pewnie odliczanie do świąt i sylwestra. Na październik i listopad, na blogu pojawiły się jesienne plannery do pobrania i wydrukowania. Jako, że mamy grudzień, przyszła pora na coś nowego.

Przygotowałam dla Was planner świąteczny. Zmodyfikowałam go trochę w porównaniu do poprzedników. Teraz jest więcej miejsca na Wasze plany, notatki i zapiski. Stwierdziłam, że w okresie przedświątecznym, będzie to bardziej przydatne.

POBIERZ PLANNER

Plannery są w formacie A4, ale jak najbardziej możecie sobie wydrukować mniejsze. Zresztą sama wydrukowałam dla siebie w formacie A5.

Jak Wam się podobają? Korzystacie z takich plannerów?
Jeśli go wydrukujecie, dajcie mi koniecznie znać czy Wam służy!

27 thoughts on “Świąteczny planner na grudzień do druku”

  1. Jestem zwolenniczką notowania wszystkiego w notesie czy na takich plannerach, żadna super aplikacja w telefonie nie zastąpi mi tej przyjemności trzymania pióra w ręku 🙂 Nawet listę zakupową robię na karteluszkach 🙂 Także przyda się.

  2. ja mam notesów mnóstwo. Dostaję z pracy, czy od kogoś, ale nie korzystam wcale. Przyzwyczaiłem się do organizera w telefonie i jak dotąd się to sprawdza:) jednak Twój wygląda super:)

  3. Bardzo ładny planner 🙂 Ja mam kalendarz ale współlokatorka sobie drukuje właśnie takie plannery, więc pewnie byłaby z tego zadowolona;)

  4. Uwielbiam Twoje plannery za to, że są tak przejrzyste i minimalistyczne, ale i bardzo przykuwające uwagę zarazem. Ubolewam, bowiem chwilowo nie mam jak wydrukować wersji grudniowej, a bardzo by mi się przydał. 🙁

  5. Piękny planer! 🙂 Sama korzystam z mojego jednego, dużego terminarza, gdzie wszystko mi się mieści, ale taka grafika też mogłaby się przydać, np. do powieszenia na ścianę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.