W internecie, sklepów z gadżetami dla telefonów jest mnóstwo. Szczególnie popularne są wszelkiego rodzaju etui i pokrowce. Jeśli szukacie czegoś na swój telefon, to dziś mogę Wam coś polecić. Ostatnio zamówiłam sobie etui z najnowszej marmurkowo-złotej kolekcji sklepu Etuo. 

Na stronie znajdziecie naprawdę mnóstwo wzorów do wyboru. Co więcej możecie stworzyć swój własny projekt. Druga sprawa, etui są dostępne na naprawdę dużą ilość modeli telefonów. Zwracam na to uwagę z tego względu, że zdarzały się sklepy gdzie mojego Microsofta nie było. Wówczas niestety, rezygnowałam z zamówienia.
ETUI ZNAJDZIECIE TUTAJ – KLIK!

Wybrałam sobie czarny marmur ze złotym piaskiem. Byłam bardzo ciekawa jak moje wybrane etui będzie wyglądało na żywo. Gdy tylko otworzyłam paczkę, to się zakochałam. Prezentuje się naprawdę elegancko. Po za tym lubię między innymi połączenie czerni ze złotem. Co więcej, jest naprawdę solidnie wykonany i mogę śmiało stwierdzić, że to etui stanowi dodatkową ochronę telefonu. Nadruk również pięknie się prezentuje i nawet czuć delikatną fakturę.

Zamówienie przyszło baaaardzo szybciutko. Wysyłka odbywa się w przeciągu 24 godzin, a zamówić etui możecie bez rejestracji. Więc kto szuka czegoś ładnego do dekoracji i ochrony swojego telefonu to szczerze polecam Etuo.pl 🙂

I co sądzicie o moim marmurkowo-złotym etui? 🙂