Plan zajęć dla uczących się zaocznie - do druku!

niedziela, września 25, 2016


Z pewnością wielu z Was zauważyło, że w raz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym we wrześniu, pojawiło się mnóstwo wpisów z serii tzw. back to school. Widziałam dużo plannerów czy planów zajęć do pobrania. Ja dziś przyszłam z myślą o innych, o tych, którzy pewnie w większości naukę rozpoczynają dopiero w październiku, a ich rozkład zajęć ogranicza się do dni weekendowych.

Sama w tym roku przypisuję się do osób uczących się w trybie zaocznym i właśnie ten fakt zainspirował mnie do stworzenia własnego planu zajęć. Choć dostałam ze szkoły kartkę z rozpisanymi zajęciami, wolałam sobie wszystko ładnie powpisywać do własnego planu.

A taki oto plan, jest teraz do dyspozycji również dla Was. Możecie go sobie wydrukować i rozpisać wszystkie terminy zajęć i spotkań w konkretnym semestrze. Stworzyłam również rubrykę Terminy zaliczeń semestralnych, bo stwierdziłam, że warto by takie daty mieć zapisane na widoku!

Plany są w formacie A4, stworzyłam trzy wersje kolorystyczne - tak więc do wyboru, do koloru!

          POBIERZ                                   POBIERZ                                     POBIERZ

Swój już wypełniłam. Zrobiłam również kolorystyczny myk i daty zajęć w konkretnych miesiącach są podkreślone różnymi kolorami. 


I jak Wam się podoba? Studenci i uczniowie zaoczni skorzystają? A może macie inne pomysły na jakieś plannery? Piszcie śmiało! :)

23 komentarze

 1. Już nie studiuję, ale Twój grafik bardzo mi się podoba - czytelny, optymistyczny, aż chce się go wypełnić i zerkać na plan zajęć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Geniusz myśli innowacyjnej w pełnym wydaniu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. OOo możesz kiedyś cos więcej napisać o studiach zaocznych? Sama się nad nimi zastanawiam. I ciekawi mnie właśnie jak wygląda taki plan i czy na te dni w tygodniu można spokojnie znaleźć jakąś prace i wgl tak się zastanawiam czy się ze wszystkim daje rade haha

  magdawiglusz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. OOo możesz kiedyś cos więcej napisać o studiach zaocznych? Sama się nad nimi zastanawiam. I ciekawi mnie właśnie jak wygląda taki plan i czy na te dni w tygodniu można spokojnie znaleźć jakąś prace i wgl tak się zastanawiam czy się ze wszystkim daje rade haha

  magdawiglusz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie to nie chodzę na studia, a do szkoły fotograficznej, zajęcia mam co drugi weekend w soboty i niedziele, raz tylko na zaliczenie przypada popołudnie w piątek ;) A pracę tygodniowo będę planować. Myślę, że spokojnie da radę to połączyć, znam też kilka osób którzy chodzą na studia zaoczne i również chodzą weekendowo co dwa tygodnie :)

   Usuń
 5. Piękne są ! Na pewno wydrukuję i skorzystam, szczególnie że od października zaczynam studium psychoterapii. W samą porę do Ciebie trafiłam. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Genialne! Przydadzą się z pewnością <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia robisz, podziwiam każdą fotografię, którą tu zobaczyłam, to bardzo uatrakcyjnia każdy post, nawet nie związany z fotografią:)
  Do szkoły już nie chodzę, ale na pewno "zaoczniakom" się przyda;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Też studiuję zaocznie i... właśnie sobie uświadomiłam, że już w ten piątek rozpoczynamy zajęcia!!! :O Zaraz się znowu zacznie nauka... :D Ale lubię swoje studia :) Taki planer jak najbardziej jest okej, jednak ja zazwyczaj wolę widzieć magiczne dni "piątek" " sobota" " niedziela" i pod nimi jakie mam zajęcia, żebym czegoś nie pomyliła :)
  Dziękuję kochana za odwiedziny u mnie :) Pozdrawiam i obserwuję ;) Tak Po Prostu BLOG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie co sobotę i niedziele przypadają za każdym razem inne zajęcia, więc wolałam rozpiskę wg dat :) Ja już swoje zajęcia rozpoczęłam w połowie września ;)

   Usuń
 9. świetna sprawa, ja się uczę zaocznie

  https://skucinskae.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładne te plany, fajnie, że w końcu ktoś pomyślał o studentach :"D

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ładnie zaprojektowane:) Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ostatnio z sentymentem wspominałam czasy własnoręcznego sporządzania sobie planu zajęć. :) Twój jest bardzo elegancki, naturalnie zielona wersja podoba mi się najbardziej. :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetne wykonanie i pewnie sama bym go pobrała ( w wersji fioletowej), ale został mi jeszcze semestr studiów dziennych ;)
  Zaciekawił mnie też Twój plan zajęć :D i zajęcia fotograficzne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo obecnie nie chodzę już na studia tylko właśnie do szkoły fotograficznej :)

   Usuń
 14. Świetne!
  zapraszam do mnie http://sazanaa.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetny plan :D
  Obserwuję i zapraszam
  mycrazyworldpaula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ

Obserwatorzy Google+

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *