Czym jest Room Tour, sądzę, że nie muszę tłumaczyć. Osobiście bardzo lubię oglądać posty i filmy tego typu. Zawsze można się czymś zainspirować, coś podpatrzeć. Dużo inspiracji wynajduję też jak wiele osób, na pintereście. Dzisiaj zapraszam Was do mojego pokoju.


Osoby, które są ze mną od początków bloga być może będą pamiętać, że zrobiłam już Room Tour dwa lata temu KLIK!. Pokój miałam wtedy świeżo po malowaniu, przeszłam z ciemnej czerwieni na delikatną oliwkę. Zdjęcia jednak robiłam, jak w pokoju było jeszcze dosyć pusto. Obecnie wystrój jest bardziej bogaty. Sporo się zmieniło, zresztą oglądajcie!

Po za łóżkiem, to chyba najważniejsze miejsce. Miejsce pracy nad projektami na studia, obróbką zdjęć czy postami na bloga 😉 Regał z ulubionymi książkami, plakat ulubionej kapeli nad biurkiem, tradycyjnie jak co roku kalendarz z kotami. Nie mogło się też obyć bez zapachowej świeczki!

Cudną grafikę w ramce pobrałam sobie z bloga My Pink Plum. Hasło do WiFi tylko dla gości i też dobra alternatywna jakbym go zapomniała 😉 Po za tym bardzo lubię mieć kwiaty w wazonie, zazwyczaj miałam tulipany albo róże, ale zauroczyłam się ostatnio w goździkach. Trzymają mi się już dwa tygodnie!

Nie mam stolika nocnego tylko zwykły okrągły stolik, który pełni jednocześnie funkcję stolika nocnego i stolika dla gości (użyć słowo stolik cztery razy w zdaniu to trzeba umieć!). Grafika w ramce kolejny raz od My Pink Plum.

Nie wierze, że nikt z Was nie kojarzy tego łóżka. Widziałam je już u mnóstwa osób, ale uwierzcie mi, że jest mega wygodne!

Ściany ostatnio się bardzo wzbogaciły, jeśli chodzi o wystrój. Plakat z Batmanem został zastąpiony Rocky’im. Mimo, że oby dwa filmy uwielbiam, to chyba do wystroju jednak Rocky bardziej pasuje. Reszta ściany to zestawienie moich zdjęć, grafik i darmowych obrazków i plakatów z internetu.v

A obok łóżka mam lustrzaną szafę, w której można sobie strzelać fotki, a co!

Jak zawsze, jestem ciekawa Waszych opinii. Podoba się Wam wystrój? Lubicie oglądać takie posty?