Święta, święta i po świętach. Jak się macie? Najedzeni, choć trochę wypoczęci? Ja Was serdecznie pozdrawiam z łóżka, leżąc pośród chusteczek. Niestety, czas chorowania musiał kiedyś nadejść 😉 Dzisiaj bardzo luźny post. Stworzyłam kilka miksów zdjęciowych z mojego profilu na instagramie <klik>. Może  przy okazji zachęcę Was do odwiedzin. Na pewno nie braknie tam zdjęć jedzenia, już pisałam kiedyś, że robię to nałogowo. Wszystko co wygląda ładnie i apetycznie, moje eksperymenty kulinarne…pstryk, pstryk! Nie braknie też zdjęć mojego kota, zdjęć moich prac i wiele, wiele innych pstryczków. Więc zapraszam, a na koniec postu obiecane i z pewnością wyczekiwane przez Was wyniki losowania pierwszego konkursu.

Kulinaria. Tak jak mówiłam, zdjęć dobrego jedzonka braknąć nie może. 

Z życia mojego kota. Mój Rysiek ma już setki zdjęć, a pewno drugie tyle jeszcze przed nim 😉

I moje bazgroły. Rysunki już robione dosyć dawno. Przyznaję bez bicia, mam teraz przerwę w rysowaniu. Nie obiecuję poprawy, bo mam przed sobą mnóstwo pracy w związku z dyplomem.

A teraz damdaradam! Wyniki losowania! Bransoletka wędruje do:

A więc gratuluję Zuzi z bloga Outdisturb. Odezwij się do mnie prywatnie, najlepiej na maila.

Wszystkim, którzy się zgłosili dziękuję za udział. Mam jeszcze jedną bransoletkę do rozdania, także bądźcie czujni. Trzymajcie się ciepło! 🙂