Najlepsze zdjęcia 2015 - różne pstryczki

niedziela, stycznia 10, 2016Tak jak obiecałam, drugie fotograficzne podsumowanie. Jako, że nie tylko pstrykam portrety to pozbierałam również inne zdjęcia, które zrobiłam w minionym roku i te, które mi się najbardziej podobają. Tym podsumowaniem już kończę wspominki i niedługo chwytam za aparat, żeby w tym roku powstało jeszcze więcej, a co najważniejsze jeszcze lepszych zdjęć. Muszę tylko prawdopodobnie kupić nową kartę pamięci, bo pan Nikon narzeka co chwila, że karta uszkodzona a komputer jej nie odczytuje. A tymczasem zapraszam Was na kolejny fotograficzny przegląd.

Oczywiście dodałabym zdecydowanie więcej zdjęć, ale starałam się mniej więcej wybrać te, z których jestem najbardziej zadowolona. Piszcie, które Wam przypadły najbardziej do gustu.

8 komentarze

 1. Przepiękne zdjęcia :) Wszystkie mi się podobają, a najbardziej to z panoramą miasta i następne, z kotem :D pozdrawiam i życzę weny w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądam zdjęcia i nagle taki spontan:
  - TRUSKAAAAAWKI!!!! ♥
  Przewijam dalej:
  - ARBUUUUUZY! ♥
  Dziewczyno, jesteś genialna :")

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam tego kota, urodzony model! :)
  Piękne widoki - zwłaszcza drugi.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne zdjęcia, mam nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze więcej takich pięknych ujęć :) Zapraszam: https://alicjalis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Ja też mam taką nadzieję :)

   Usuń
 5. Twój kot to chyba urodzony model :D Przepięknie i dostojnie wychodzi na zdjęciach ;)
  Wszystkie zdjęcia mi się podobają, ale z tych, które bardziej zostają w pamięci to to przepiękne rozmycie na zdjęciu sosny? Oraz zdjęcie lasu :)

  OdpowiedzUsuń

ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ

Obserwatorzy Google+

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *