Najtrudniejszy pierwszy krok.

wtorek, sierpnia 20, 2013


Odnosząc się do tytułu, to prawda. Od bardzo, bardzo dawna miałam pomysł na własnego bloga. Nie wiedząc jak zacząć, kończąc na braku chęci i weny. To wszystko pozwoliło mi chyba zacząć dopiero teraz. Ale może po kolei. Tematyka bloga to fotografia, przede wszystkim. choć nie tylko. Chcę tu trochę zaczerpnąć też z mojego życia codziennego. Ciężko mi pomysł z głowy przelać tutaj więc mogę tylko powiedzieć że zobaczymy co z tego wyjdzie. Prowadzę już jakiś czas kilka innych stron, których linki umieściłam w pasku bocznym. Liczę, że to będzie coś innego. Nie wiem ile będzie odwiedzin, jaka popularność.
Ale może w końcu sama będę miała satysfakcję, że mój pomysł został zrealizowany. 

Wypadało by się jeszcze przedstawić. Pod nickiem "Lady Awa" używanym od wielu, wielu lat kryje się 19-letnia dziewczyna o imieniu Agata. No może nie koniecznie chciałam zacząć pisać o sobie w 3 osobie. Fotografia interesuje mnie od dawna, więc przede wszystkim chce tutaj pokazać moje prace. Jednak po za fotografią jeszcze w mojej głowie wciąż powstają nowe pomysły, więc dlatego założyłam tego bloga...

6 komentarze

 1. Udana pierwsza notka ^-^
  Z chęcią będę zaglądać
  Obserwuje
  http://3nomoo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) Ja również chętnie do Ciebie pozaglądam :)

   Usuń
 2. W poszukiwaniu u Ciebie czegoś, czego jeszcze nie skomentowałam znalazłam ten wpis i... myślę, że z perspektywy czasu udało Ci się osiągnąć to co planowałaś, a nawet i więcej! :)
  Pozdrawiam, Tak Po Prostu BLOG :)

  OdpowiedzUsuń

ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ

Obserwatorzy Google+

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *